Let’s travel together.

درباره کایزر

نزدیک به 10 سال است که کایزر با اندیشه ای نو و نگاهی متفاوت در مسیر عرضه نوشت افزار برای ایرانیان گام نهاده است. تلاش کایزر در طول این سال ها همواره بر آن بوده است که ضمن فراهم ساختن نوشت افزار مرغوب روز دنیا برای عموم مردم به برندی منتخب برای آن ها تبدیل شود. در گذر این سال ها کایزر همچنان که جاده پر فراز و نشیب این وضعیت را طی کرده بر گستردگی برند خود نیز افزوده است و به سازمانی با تجربه تبدیل شده است که گستره وسیعی از محصولات را در دسترس مردم مناطق مختلف قرار داده است.

کایزر از همان ابتدا با ارائه چسب های با کیفیت منحصر به فرد خود به بازار نوشت افزار، سخن تازه ای را با مردم آغاز کرد، سخنی که تا به امروز ادامه یافته و در سایر محصولات آن نیز جریان داشته است. کایزر انرژی خود را از لبخند خشنودی مخاطبانش بازیافته و در هر لحظه به خود یادآوری می کند که باید سازمانی الگو برای ترویج فرهنگ عملگرایی در جامعه باشد.سازمانی که در هر حرکت خود به تلاش برای ارتقا رفاه عمومی ادامه خواهد داد.

در حال حاضر با بیش از 200 قلم محصول با کیفت که حاصل تولید در کارخانه های داخل و خارج مجموعه کایزر می باشد،در خدمت همکاران و هم میهنان عزیز هستیم.

دفتر مرکزی کایزر:


شیراز-خیابان تختی-خیابان تحریر- کمپانی کایزر

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 19

Phone: 07132257712
07132257715
07132257719
07132257728

Emailinfo@kaiserperfect.com
Web:https://kaiserperfect.com

کایزر و پارس در نقشه